Kyta

Když,v jednom,rod­.domku,nemá,dru­hý,přihlášené stálé bydliště a bydlí,přijde o státní dávku,ten,kdo má tam,stálé bydliště

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud se zjistí, že při výpočtu dávky nebyly údaje správné, že třeba bydlí ve společné domácnosti další osoba, která nebyla do výpočtu zahrnuta, tak ano. Je to podvod a falšování údajů

Další odpovědi
zzzzz

Záleží, jak je dům oficiálně řešen, pokud má 2 bytové jednotky, a bydlíte každý v jiné, není tam žádný problém. Pokud bydlíte v jedné bytové jednotce, tak jste osoby společně posuzované a dávky jsou vypočítávány společně. Pokud by jste je bral neoprávněně, musel by jste je vracet.