zjentek

Když v hlubokým lese bez civilizace najdu kočku domácí, je má?

..a nebo jaký mám práva a povinnosti? Vím, že když tam najdu srnku, tak má není (nejsem blbej né) ..ale jak je to s kočkou?
Doplňuji:
a ještě jedna otázka- pokud já ji našel, ale sousedka ji krmí, tak čí vlastně taková kočka potom je?
Takže- co je mí je mí ..nebo nee? :o

Nejlepší odpověď
setapouch

Je to stejne, jako kdyz tam najdes treba penezenku.
Doplňuji:
Panove, nechcete si to vyresit v SZ?

Další odpovědi
anonym

Kočku domácí si nech…
Ale pokud tam potkáš puťku domácí – tak tu vrať, ve vlastním zájmu…
;-D
Doplňuji:
Ad Doplnění – děláš účet bez hospodskýho – kočka si sama vybere svého člověka, tvé (nebo sousedčino) mínění není relevantní…
😉

Drap

O kterém státě mluvíš ? U nás žádný hluboký les bez civilizace nenajdeš.

marci1

Asi takto, jeden našel, druhý krmí = společné vlastnictví (něco jako za komunistů ). A teď můžeš mít možnost kamarádství se sousedkou. 🙂

Beer4Real

By ses v tom lese dřív počural strachy než bys našel nějakou kočku.

repetelka

Kočky nepodléhají žádné evidenci a nejsou nikterak označené, takže je to bez problémů.
Kočka v lese je škodná, takže jí stejně brzy střelí nějaký myslivec.