Marty22

Když už tu byla otázka s EU je možné o nich odstoupit?

Nejlepší odpověď
dudu

Pozice Československa v roce 1938/1939 – republika s pátou kolonou pěti milionů Sudeťáků obklopena státy neskrývajícími nepřátelské úmysly a usilijícími anektovat rozsáhlá území a Slovensko směřující k vyhlášení samostatnosti.
Současná situace České republiky – člen NATO, součást EU se sousedy neprojevujícími nepřátelství a s přístupem do všech států matičky Evropy. Žijeme téměř sedmdesát let v míru!
Proto říkám, že:
a/ děkuji za každé současné nové ráno
b/ nemám vůbec rád lidi, kteří si nevidí na špičku nosu.

Další odpovědi
Andre5000

Teoreticky ano, každý stát může z unie odstoupit. Ale musí k tomu být silná všelidová a politická vůle a stát. Někde jsem četl, že Britové v roce 2015 budou mít referendum o setrvání v EU, už je ten bordel v EU také štve.
Doplňuji:
Doplňuji.....vůle, a stát, který vystoupí také bude muset zaplatit nemalé náklady.

Zeman

Vepište odpověď…http://p­etrmach.cz/jak-vystoupit-z-eu.pdf