zjentek

když už si jednou někoho zaškatulkujete, dělá vám problém najít v sobě později i jiný názor?

Nejlepší odpověď
iceT

ne

Další odpovědi
annas

Ne. Přehodnotila jsem své názory, potože jsem si uvědomila, že nevadí tolik rozdílné názory, ale to, co z nich někteří udělali a jak je prezentují. .

Sůwa

Většinou to první zařazení platí i jako poslední, ale klidně mezi tím může být dojem něčeho jiného 🙂

briketka10

mám v názorech jasno i v krabičkách
všechny holky tu mám ráda, ale 3×
nominovat nemůžu tak mi dámy musí
prominout, jak se mám se rozhodnout :))