Avatar uživatele
Kepler

Když už nám tak docházejí témata, nebylo by fajn upozorňovat třeba na YouTube?

Tam je tolik inspirujících a zajímavých videí, tolik krásných hudebních videoklipů a tolik legrace, že by mi přišlo škoda toho nevyužít. Někdo si i vybere. Samozřejmě ne jen jako odkaz ve stylu přeposílání, ale téma k založení otázky a vlastní text.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone, Kajoch před 1645 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

Myslíš jako očíhnout na YT video, kde Dochy názorně předvádí svoji toleranci k menšinám a všeobecně vyvážený lidumilný přístup k ostatním? https://www.y­outube.com/wat­ch?v=_iBvv2uo­rI4

GOOD IDEA!!! ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Dochy

Mno nevím proč by tu měl někdo upozorňovat zrovna na web TyTrubko (samozřejmě kromě mých návodů jak se správně chovat ve společnosti a vůbec šířících ten jediný správný světonázor). Řekl bych že jsou to weby zaměřené každý úplně jiným směrem, které se jen někdy mohou navzájem doplňovat. Ta rubkománie mně někdy docela s… (i když chápu: prachy) Kolikrát pořebuju najít odpověď na jednoduchou otázku např. jak rozebrat výrobek xxyy. Jediné co potřebuju je např. zjistit na kterých místech jsou západky či skryté šrouby a jediný odkaz, který s problematikou najdu, je na nějaké mizerné patnáctiminutové video, kde onen problematický krok je natočen stejně na jedné vteřině záznamu a takovým způsobem, že to důležité z toho člověk stejně nepozná.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

Témata mi nedochází, spíše nevím, jak otázku napsat, abych dostal potřebnou odpověď. Jen ten, kdo se ptá, se může něco dozvědět. A říká se : Chytrému napověz, hloupého trkni. Ale inspiraci najde člověk kdekoli, ve filmu, v televizi, i třeba na youtube.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Jestli nemáš co dělat, tak choď do divadla, na procházku, nebo sbírej známky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Já nemám problém s tématy a za to že ti nic nedochází nemohu. Co kdyby jsi si založil vlastní server. Tam by jsi se mohl projevit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Asi to není špatný nápad pro ty, kdo nemají od svého providera FUP limit.
Já bych se na videa moc dívat nemohla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Mě témata nedocházejí. Na vše, na co jsem se chtěl zeptat, jsem se už zeptal.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

🙂 dochází témata jak si na to přišel ? Dochází témata jen notorickým generátorům otázek, pár jich tu máme, na to zda si myslíme že jsou duševně zdraví se zeptají třeba desetkrát. Ti prostě otázky chrlí kvůli bodům, ne proto že by je zajímaly odpovědi. Tyto plané otázky už možná trochu dochází, ale ty na které lidé opravdu hledají odpověď jen tak nedojdou. Je jich sice méně, ale takové otázky budou vždy.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

alien: týýývole, to by taky šlo!

před 1645 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Kepler>>> Já VĚDĚL, že se ti to bude líbit – vrána k vráně sedá, co naděláme! Ale až to uvidí Její Excelence led, tak to co bude si gangster Dochy za klobouk NEDÁ, muehehehe! ;) :D :D

A ty by ses měl STYDĚT, protože video je k pláči, násilnické a vůbec antiminoritně zaměřené proti našim skvělým, těžce a usilovně pracujícím i zákonadbalým romským spoluobčanům. ;) :D :D

před 1645 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

romským spoluobčanům ? Já tam jasně zaslechl jen „cikán vöe“ to na sebe ROM ani RAMka přece nemohou vztáhnout…

před 1644 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

mosoj: no já taky nemám problém s vlastními tématy, spíš jsem myslel na tento web jako takový a na jeho budoucnost. Určitě by to bylo lepší, než klást idiotské otázky a odpovědi.

před 1645 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

vůbec nejlepší je když mě nic nezajímá otázky třeba zbytečně neklást 🙂

před 1644 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Takže by tento web do budoucna pracoval pouze s obrazovými návody a to bude terno? Dej si ještě do druhé nohy, to ti zajistí stabilitu! (;

před 1644 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek