dust8

Když už je tolik filmů o superhrdinech, tak proč nevznikají i ty o superslaboších?

Nejlepší odpověď
annas

Proč?:Tvůrci sio uvědomují, že superhrdina je větším příkladem pro diváky, než jsou zbabělci. V reálném životě se s hrdiny nepotkávají, takže si oddechnou při tom, když vítězí dobro jako v pohádkách , i když jde o využití jiných triků.

Třeba superman je zodpovědný, mocný,. své síly využije jen k dobru, nikoliv ve zlosti, není sobecký.

Superhrdinové mají nadlidské schopnosti, možná si diováci uvědomují, zda by se některé jejich schopnosti mohly objevit v reálném světě. Případně další vlastnosti, nástup robotiozace.

Nevím, zda superzbabělci by tak lidí lákali, i když zbabělí, jedinci se ve filmech objevují, ale nevím, zda jsou super.

Možná lidem ve sksutečnosti chybí spravedlnost,. zastání, takže je vidí ve filmech na superhrdinech.

Další odpovědi
Edison

Ale vznikají… Většinou jsou to ale komedie.

zjentek

Nesmysl, v drtivé věštině filmů se superhrdiny, se jako protipól vždy najdou i superzbabělci. A zároveň v drtivé většině jsou to ti, po kterých superhrdinové jdou. Sis nikdy nevšim? Já je tedy vnímám často, rozhodně mám dojem, že jsou u filmu rozšířenější než superhrdinové. Superslaboši jsou většinou nabouchaní z fitka, jezdí v superkárách (neplést se Superbem), mají drahý ohoz, velice dobré postavení a hlavně, a to pozor- bez uzardění bezdůvodně zabijou třeba pavouka JEN PROTO, že jej spatřili! Čili z „přírodního hlediska“, či přesněji spíše z hlediska jaksi bytostně-přirozeného, jde o megasupersla­bochy.

Záleží, kdo je superzbabělce schopen vnímat. Předpokládám, že superhrdina s tím problém mít nebude, ale… bude superhrdina rozšířen i mezi diváky?