Když úmyslně nebo omylem zmáčknu zbraň proti sobě zasáhne mě?

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud úmyslně nebo omylem skočíš pod jedoucí vlak ? přejede tě ?

Další odpovědi
WeeBear

Pokud použijete ostré náboje, tak vás zasáhne.
Pokud slepé, tak se jen dobře leknete.
Úmyslně, nebo omylem? Tím chtěl básník říci co? – Radím zajít k psychiatrovi.

.. Uniká mi smysl otázky, nebo jen špatně vidím?

SeptikB

Na této otázce je něco špatně… jak si to vyložit ?

  1. Namíříte zbraň proti sobě a zmáčknete spoušť → Ano, zasáhne vás.
  2. Míříte před sebe a zmáčknete spoušť opačným směrem → Předpokládáte, že když spustíte spoušť opačně, vyletí náboj opačně = do vás → Ne, tohle se nestane.