Kdyz ulehnete ke spanku

premyslite co se odehralo dnes,co bude zitra a nebo snite jake by to bylo kdyby.......?Diky

Nejlepší odpověď
kropitko

Jak kdy,většinou rekapituluji celý den…no a když je toho na mě moc,mám na mysli starosti,tak radši přemýšlím co kdyby,,,,,jinak bych neusnula…a čumákovala bych do tmy celou noc.

Další odpovědi
annas

Jak píše Kropítko. Někdy je lepší mít na noc čistou hlavu. Vím podle sebe, že mě různé myšlenky způsobují nespavost. Když se v noci probudím, tak občas si něco oživím a je po spaní.
Když jsem skládala zkoušky, tak jsem je dělala dvakrát. Odpovídala zkoušejícímu a v noci jsem si všechno promítala znova, co jsem mohla říct jinak apod. Stejně tak prožívám i události dne.
Možná nebudete věřit, ale podle čínské medicíny přílišné starosti a přemítání ve večerních hodinách oslabují slezinu, tím vlastně snižují imunitu. Moc nepřemýšlejte, vždycky mně radila lékařka. Já se o to snažím, ale ne vždy se mně to daří.

panenka

Když jdu spát tak většinou přemýšlím co se během dne odehrálo a taky přemýšlím nad tím co budu dělat zítra.

kikinka2210

já když jdu spát myslím na to co se dělo celý den,Př:ve škole jsme se fotili pak jsem šla na oběd do jídeny pak domů a byla jsem na pc.Pak přemýšlím co bude zítra nebo skouším aby se mi zdál o něčom sen.Př:o mém kamarádovi,o něčom co mám ráda a chci aby se uskutečnilo.

ReHu

Jak kdy, poslední roky jsem usínala u televize, bez ní to téměř nešlo, teď se opět vracím ke čtení. Včera jsem si koupila knížku o výchově psů od p. Desenského, překvápko – dobrá knížka, dobrý spánek 🙂.

dagry

Já když ulehnu tam maximálně přemýšlím o tom, proč se mi nezdá něco krásného tak jako za mlada. To jsem se věčně vznášela ve vzduchu kolem krásná krajina a květiny ..... a dnes? Samé hrůzy, pořád mě koušou psi, někdo mě honí a jiné katastrofy.

Klarisa

Pokaždé,když jdu spát myslím na to,jestli se ráno vzbudím,nevím proč,ale trpím utkvělou představou,že se ráno nevzbudím jednou.A jinak myslím na to,že mi hučí v uchu a že je to příšerné a modlím se,aby to přestalo.Večer je pro mě vždy největším utrpením.

Jahoda

U mě je to taky jak kdy. Někdy přemýšlím o dni a o tom, co jsem v ten den vše prožila, co bude zítra, někdy přemýšlím o starostech a o tom, jak je vyřešit, ale většinou myslím na to „Jaké by to bylo kdyby.....“. O tom přemýšlím nejčastěji.

gnr54

Když mám starosti a uléhám do postele,tak si promítnu ty špatné starosti a přemýšlím proč to tak je a proč se to nestalo takhle.Pak vypnu a myslim jen na hezké věci.Jsem ráda že potom hned usnu.

oskar

Ja většinou usinam s knižkou,nebo si něco čtu.

kočíčí

Sním jaké by to bylo.........­..krásné se probudit živ a zdrav na této zemi.

Zdroj: kočičí