bolak

Když ukládám JPG v Opeře tak mi ho to ukládá s koncovkou mp3. Jak to spravit?

Prostě když dám uložit soubor, třeba z letecký pošty, tak mi to automaticky nastavuje příponu mp3 a asociuje soubor s winampem, což nechci, takže musím vždycky u každýho souboru ručně rušit příponu a nastavovat novou. U jinýho prohlíže se mi to neděje. Kde v nastavení mám co změnit?

Nejlepší odpověď
badisko

nejrychlejsi a nejednodusi bude nova instalace opery…nebo tady to mas krok za krokem…http://h­elp.opera.com/Win­dows/9.60/cs/dow­nloads.html