Rokio

Když tu mluvíte o tom, abych si vzal prášky, o kterých prášcích mluvíte?

Myslíte prášky na praní, nebo prášek do těsta? Mně se opravdu nechce brát prášek na praní. Po něm je blbě, bolí z něho hlava a způsobuje okénka.

Mohl bych užívat raději prášek do těsta?

Můžete mi to vysvětlit tak, abych to já Rokio pochopil v tom svém mozku? Prosím vás, uživatelé, pomozte mi.

Nejlepší odpověď
dust8

https://cdn.pi­xabay.com/pho­to/2020/03/16/19/45/drug-4938120_1280.jpg

Další odpovědi
Tw!st

Prášky předepsané tvým psychiatrem.

anonym

Tic Tac bonbóny, Rokio. Pro svěží dech a mysl 🙂

Mc Merkurion

… no vo těch, jak tvrdíš, že si je přeci brán nemusíš, jelikož na sobě necejtíš žádný problémy (několikrát si to na sebe profláknul ve svejch otázkách, nebudu je dohledávat, nechce tě kompromitovat před tou náplavou nových nicků), přestože ti je doktor předepsal …