Když to tady sleduji,žasnu kolik je tu dotazů ohledně exekuce.To je vás tak mnoho ?

Zavinili jste si to sami?

Nejlepší odpověď
panenka

Asi ano je jich tak mnoho barbakane nemusí si to zavinit sami stačí přijít o práci,nedostávat včas výplatu,a v exekuci se ocitneš raz dva.Já pro jednu takovou firmu která se bankrotem zabývá pracuji a mohu opravdu říct že je mi těch lidí co se opradu né vlastní vynou do potíží dostali velmi líto.
Doplňuji:
V dnešní době uděláš práci a bud za ní nedostaneš zaplaceno nebo tě vyhodí a nebo ti peníze dávají na třikrát taková je dnešní hnusná doba barbakane

Další odpovědi
anonym

Ja v tom sice nejedu,ale urcite je jich moc.A nemusi to byt exekuce jen z pujcek.Je to bida,jak ve tretim svete.

dudu

Chlape, zadal jste opravdu těžkou otázku. V čem je asi důvod, proč je tolik exekucí?
Říká se, že sytý hladovému nevěří, ale přesto pokusme se reagovat – avšak zatím ani náhodou odpovědět:

  • příliš mnoho z nás se spoléhá na světlé zítřky – to již dávno neplatí, nevíme co bude dnes odpoledne, natož zítra, resp. pozítří
  • jsme marniví a dychtiví – vyžadujeme zbytné věci a chceme všechno ihned
  • chováme se jako furianti – domníváme se příliš často, že přečuráme finanční instituce a berní úřad
  • zadlužujeme rodinu bez pespektivy – uvalujeme dluhy na sebe a svoje bližní bez jistoty přínosných investic a zvelebení společného statku
  • nepamatujeme na zadní kolečka – zcela pomíjíme skutečnost, že kromě časů dobrých mohou následovat i období neúspěchů a nouze.

Zdroj: osobní zkušenosti po 40 létech práce v oboru finančnictví.

anonym

Mocipani,nehledaji pricinu jak uzdravit cesky stat a cesky lid.Pouze se specializuji na tvrdost zakona.Vyhazet je z oken!Drive to Cesi umeli,proc ne dnes?