Drap

Když takhle zasvítí sluníčko jak dnes, kam by jste chtěli odjet?

Odpovědi
sejtanka

Je jedno kam,hlavně ne do nákupního střediska,spíš někam do přírody.

hanulka11

Mě to vždy spíš bere když je ošklivo. Když svítí sluníčko, líbí se mi tady. A za teplem ,sluníčkem a moříčkem pojedu za 83 dní.

SajmonModer

Do USA, Los Angeles, tam jsem se chtěl vždycky podívat, to byl, je a vždy bude můj sen! :)

johana 56

Do hor-vyrazit na pořádnou tůru.Zima byla dost dlouhá a lenošení až až.