bolak

Když strčím zapojenou prodlužovačku do kýble s vodou, a ponořím tam ruku, praští mě to?

Nebo to vyhodí jistič, nebo co se stane?

Nejlepší odpověď
Drap

Vypadne jistič. Pokud by jsi vložil prvně ruku a potom prodlužku, tak by to mohlo i bolet.

Další odpovědi
Arne1

Záleží na vodivosti té vody. Destilka se chová jako izolant (v závislosti na čistotě). Čím více je v ní minerálů (a soli), tím je vodivější.
Aby tě to praštilo, musel by přes tebe probíhat elektrický proud – například by ses nějakou částí těla musel uzemnit třebas na topení, potrubí, nebo něco jiného co je uzemněné.