Michal Kole

Když stomatologické komoře se nelíbí, že si lidi blbě čistí zuby, proč se nespojí s technickou firmou nebo technickou

univerzitou, která by vyvinula inteligentní zubní kartáček, který by Vás při čištěkomandoval, že si zuby čistíte blbě a upozornil by, aby jste ještě hrábli na osmičku

Nejlepší odpověď
anonym

Michale, vždy se najde někdo, kdo bude mít snahu „komandovat“ a vydělat na tom nemalé prachy.
Mám v tom jasno – už mne tam posílat nemusíš, cestu znám – jdu si zaplavat na bazén a zuby budu řešit až potom.

Další odpovědi
Damiana

Ale spojí!
Jenže rovnou s nějakým megamamutím koncernem – třeba s Colgate-Palmolive. Pak se začnou vyrábět a propagovat právě ty nej nej kartáčky, posvěcené právě komorou zubáků.
Osobně si ale myslím, źe kdyby víc plavali, neotravovali by s blbostma. 🙂

briketka10

to nejni pravda, protože mám móc drahý kartáček !!