Heřman

Když stáváte v sobotu a v neděli tak máte nějaký časový rozdíl kdy vstanete.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

ANO jaký

Jelikož při ranní směně vstávám o půl páté, tak v tom týdnu o víkendu vstávám kolem půl deváté.Další týden mám odpolední a to vstávám v 7 hodin, tak o tom víkendu vstávám v osm hodin.
A v týdnu po noční vstávám jak kdy. Někdy v sobutu spím přes celé dopoledne až do oběda, někdy jsem už v devět hodinn vyspalý.
Takže když to shrnu, nelze paušalizovat kdy kdo vstává, protože každý má jinou pracovní dobu a také jinak nastavený spánkový režim.

Další odpovědi
tom004

NE žádný

Vstávám ráno v půl šesté.Je jedno jaký je den.

Nikkol

ANO jaký

Tak o půl hodiny až hodinu později.Ale i ta půlhodina je znát 🙂

anonym

ANO jaký

Obvykle ten rozdíl činí 13–15 hodin.

terry

NE žádný

Nevstávám na budíka. Vstanu až se vyspím.

Lilka123

ANO jaký

Jelikož do školy vztávám kolem šesté hodiny, tak jsem ráda za každou hodinu co si můžu o víkendu přispat :D o takové čtyři hodinky si vždy pospím déle a v neděli se ještě válu celý den v posteli, sleduju třeba filmy a nabírám síly na to proradné pondělí a celý týden …

quentos

ANO jaký

ano i ne – podle toho kdy. Ale někdy ano, proto jsem se zařadil do „ano“. Povětšinou 2× týdně – mám-li ranní, což bývá v úterý a ve středu.
Jinak ne – konstantně kolem desáté.