bolak

Když srazím chodce a řeknu policajtům…

…že sem prostě dostal křeč do ruky a strhnul volant, nebo že mi zaskočila slina a začal sem se dusit, případně že sem ztratil vědomí, (například v důsledku nečekaného sníženého krevního tlaku, což se též nedá zpětně lékařsky ověřit) a probral se až když už se neadalo nic dělat, kdo mi dokáže že to tak nebylo?

Doplňuji:
quentos: nojo, ale to je epileptik..ten vůbec neměl za volant sedat… navíc záchvat se dá myslím zpětně zjistit, protože se během něho vyskytnou zvýšený hodnoty některejch hormonů v krvi

ty křeče a tlak, to se v podstatě nedá nijak lékrařsky ověřit ani vyvrátit..

nějakej fízl nebo soudní znalec by tady na odpovědích nebyl, abychom to měli z první pazoury?

(ale vy co ste městský nebo máte tituly z plzně, tak prosím neodpovídejte)

Nejlepší odpověď
mosoj

Tohle jak policajti uslyší okamžřitě vezmou vinu na sebe.

Další odpovědi
quentos

To je pak na soudních znalcích.
Tady tenhle http://www.no­vinky.cz/krimi/265073-ridic-ktery-prejel-dve-deti-epilepticky-zachvat-nemel-tvrdi-znalci.html se zas vymlouval na epileptickej záchvat. Neprošlo mu to.

anonym

Bolaku, u řidiče se předpokládá, že absolvoval autoškolu. Také je jedním z pravidel silničního provozu, že řidič musí rychlost vozidla přizpůsobit dopravní situaci. Křeč do ruky Ti neprojde, protože máš ruce dvě. Polykat by ses měl naučit tak, abys neohrožoval ostatní účastníky silničního provozu, což jsou i chodci. Když budeš policii vykládat takové pohádky, tak Tě nejspíš zadusí sami příslušníci a nebudeš se muset už trápit tím, co bys jim dál nalhal. V tom případě nevěřím, že by ses ještě probral. Nejspíš by přivolaný lékař konstatoval, že jsi dostal záchvat a již Ti nebylo pomoci.
Máš pravdu, už by se nic nedalo dělat a nikdo už by Ti ani nic nedokazoval.

Conchus

Jistě, takhle se můžeš vymlouvat, ale moc ti to nepomůže. Ale s tím ublížením na zdraví či usmrcením budeš žít celý život.

Ar

Boláku, ty můžeš policajtův vykládat co chceš. Když srazích chodce tak to stejně odneseš . Za volant se může a po dovršení 18 roků.
Útěchou ti bude jen to, že nemůžeš být před dovršením 15 let ani trestně stíhaný , ale rodiče budou určitě nadšeni.

Reuef

asi stejna vymluva jako kdybys rekl „ona mi 20× spadla na nuz“

bolak

Ar: a jak moc budou rodiče nadšení, když srazím chodce? Na stupnici od jedné do desíti, kde deset je totální blaho?