lukas.zmizik

kdyz snite sami sebe, budete vetsi, nebo zmiznete?

Nejlepší odpověď
barnajka

No hlavně si myslím, že sama sebe (kompletně celou) sníst ani nemůžu. Není to technicky možný :)) Souhlasím tím pádem s ajťákem, že se tu pohybujeme jenom v oblasti teorie.

Tak fajn, čistě teoreticky:
Rozhodla jsem se, že se sakumprdum celá sežeru (láskou?!).
Abych byla větší, musela bych ze sebe nechat minimálně trávicí soustavu, která by přijatou „potravu“ natrávila a umožnila mi tak vyrůst.
A nebo bych si musela nechat aspoň žaludek, kam by se to všechno fyzicky „uskladnilo“.

Jenže když ze sebe nechám byť jenom kousíček, nemůžu už pak říct, že jsem se SNĚDLA, ale maximálně, že jsem se JEDLA :))

Pouštíme se tu do absurdního slovíčkaření a vlastně celá ta otázka je absurdní, až to bolí :D

tuCZek:
Pokud se máš sníst celý, tak to ani to hov.. z tebe nezbyde…
Nemělo by…
PS: Přeju ti dobrou chuť :))

Další odpovědi
tuCZek

to nevim,ale nakonec ze mně zbyde hov..

MacChill

Zmiznu

anonym

pokud je to teorie, tak nás bude pořád stejnš