Když sníte omylem zkaženou potravinu. Je lepší se jít klidně i násilně vyzvracet,či to přebít žaludečním čajem,práškem?

Odpovědi
Nazdar Bazar

Doporučuji slivovici.

marci1

Samozřejmě se jí co nejrychleji zbavit, tudíž vyzvracet.

anonym

Všechno ven 🙂

cynique

Pokud se jedná o surströmming – což jsou shnilé fermentované sledě, tak je žádoucí „udržet je uvnitř“. A to je velice těžké…
Švédi tvrdí, že je to delikatesa.

Zdroj: http://svedske-listy.blog.cz/1302/sur­stromming-delikatesa-nebo-biologicka-zbran

NikkiHeat

Vypij sklenici teplé vody se solí a jde to ven ani nevíš jak......

petra15

cynique
nebo na Islandu…tam mají specialitu — zakopané zralocí maso, a kdyz je shnilé, tak se servíruje…dobrou chut !

petra15

Nazdar Bazar
spís trollovici 🙂

anonym

:) heh.. si me dokazala pekne vytocit, ale uz jsem se polepsil.. mam obcas hloupe otazky, ale kdyz mam den blbec tak rychle vypenim.. jinak te mam rad :) :D si jedna z tech lepsich tady…

petra15

no uz jsem si myslela, ze jsem úplne nejhorsí…tak „jedna z tech lepsích“- to beru:-)