manon

Když smažete svoji odpověď, která byla jedinou odpovědí na položenou otázku, přeřadí se otázka do nezodpovězených?

Nejlepší odpověď
briketka10

a už jsi ji smazala, nebo ne ?
nyní vidět nic není ..
tak nemůžu odpovědět ..

Další odpovědi
Pájo

Dobrá otázka. Teoreticky asi ano. Prakticky nevím. Můžeme zkusit.

Sůwa

Manon, kdybys chtěla dobodovat ke zlatu, tak napiš, třeba to stihneme ještě rychleji. Když to dělají Dr. Axl a ocko, tak to jistě bude podle zdejšího kodexu. S mnorálním kodexe, to ovšem nemá nic společného 🙂

manon

Sůwa: :D Dík. Nechci obodovat ke zlatu, protože pokud nebude moje odpověď vrácena, je pravděpodobné, že mne přejde chuť sem vůbec psát. Asi budou někteří jedinci rádi, budou mít Odpovědi podle kodexu a bez rušivých elementů jako jsem já :)

Sůwa

Jenže zas jiným jedincům bys chyběla. Přece nebudeš ustupovat hlouposti a nesnášenlivosti 🙂

led

Ostaňme si naivne myslieť že Vlajka prezidenta Českej republiky hovorí pravdu „Pravda vítězí“
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Vlaj­ka_prezidenta_%C4%8Ces­k%C3%A9_republi­ky

manon

Sůwa, led: Nejde o boj, nejde o ustupování, nejde ani o naivitu – jde o to, že tady můžu být jen když mi to bude přinášet radost. Jestli admini dovolí a ještě odsouhlasí, aby tady někdo tímhle způsobem prudil, nedá se nic dělat.

manon

Nezdravé klima mi nedělá dobře na pleť, děvčata :)

Sůwa

Já to chápu, taky jsem po smazání mé novoročenky měla chuť to vzdát, ale ještě chvilku počkám, třeba budu smazána já, jako barbakan a česílko 🙂

briketka10

taky jsem zvědavá mrknu se ráno, jestli otázka nezmizí :(

manon

Smazala, ale účinek třeba i bodový zatím nenastal, zatím bodově rostu :) – to budu potřebovat, abych mohla mazat dál…

annas

Body hned neubudou, záleží na tom, kdy zprávu převezme admin. Někdy to trvá í i dva dny.

annas

Manon, když jsem nahlédla do nezodpovězených otázek, všimla jsem si, že jsou odpovědi smazané, i když vím, že jsem odpovídala. Je pravda, že jsou starší.

manon

annas: Díky moc za postřehy.

manon

Je pravda, že body mi zatím neubyly a to jsem toho včera smazala hodně. Čekám, až se to projeví.

led

aha a kto je tu Mazal?
PS.
Ešteže vlastné…
:)

manon

led: Jsem „Mazal Největší“ – Kdo maže, ten jede, to neznáš? :)

led

To som už niekde počula :)

manon

Pájo: Já jen jestli není chyba v programu :) Sdělím později (možná) poznatky…

Pájo

OK. Budu se těšit.

manon

Snad bude na co :)

Pájo

Budu se těšit i tak ;)