Avatar uživatele
zjentek

Když skrz browser TOR pošlu na naší fízlárnu mejla, že tam maj BOMBU, tak jak mě najdou, aby mě chytili?

Klíčová slova: cajti, bomba, akce, TOR, URNA, IT barbar.

Protože oni pokaždý podobnýho srandistu chytěj, což mně přijde buď jako sci-fi, anebo ňjaká mediální hra či spíše mediální výplod bezpečnostní fantazie.

Jinak koukám na ně přímo z okna!

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? ivzez, Edison před 2188 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Edison

Já bych to neriskoval. Jinak krom darknetu existuje ještě hlubší forma využití internetu. Ale to už ani nevím, jak se to jmenuje.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hapiky

Raději si dej bacha, oni mají někteří (fizláci)kolty proklatě nízko u pasu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

To záleží pouze na Tobě, resp. způsobu provedení. To, že použiješ TOR browser automaticky neznamená, že jsi 100% anonymní – v tomto případě tedy URČITĚ NE!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Samotný (nerozvedu) TOR by nespíš nestačil.
(Kdybyste věděl, jak na to, asi by Vás nenašli.)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

TOR anonymizuje tvoji IP adresu, pokud tedy přes tor zaregistruješ i email schránku a nevyplníš pravdivé informace o svém jméně pak zřejmě nikdo nezjistí kdo email vlastně poslal a ani nenajdou počítač ze kterého byl odeslán podle IP. Něco mi ale říká, že tě snadno najdou podle dotazu který si právě zde položil a v podstatě ses tím dopředně udal 🙂

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Edisone, ty hlubší hlubino … nefantazíruj tady … zřejmě jen neznáš význam slov dark net a deep net a mylně se domníváš, že deep net je hlouběji :)

před 2184 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek