zjentek

Když skrz browser TOR pošlu na naší fízlárnu mejla, že tam maj BOMBU, tak jak mě najdou, aby mě chytili?

Klíčová slova: cajti, bomba, akce, TOR, URNA, IT barbar.

Protože oni pokaždý podobnýho srandistu chytěj, což mně přijde buď jako sci-fi, anebo ňjaká mediální hra či spíše mediální výplod bezpečnostní fantazie.

Jinak koukám na ně přímo z okna!

Odpovědi
Edison

Já bych to neriskoval. Jinak krom darknetu existuje ještě hlubší forma využití internetu. Ale to už ani nevím, jak se to jmenuje.

hapiky

Raději si dej bacha, oni mají někteří (fizláci)kolty proklatě nízko u pasu.

aliendrone

To záleží pouze na Tobě, resp. způsobu provedení. To, že použiješ TOR browser automaticky neznamená, že jsi 100% anonymní – v tomto případě tedy URČITĚ NE!!!

ivzez

Samotný (nerozvedu) TOR by nespíš nestačil.
(Kdybyste věděl, jak na to, asi by Vás nenašli.)

anonym

TOR anonymizuje tvoji IP adresu, pokud tedy přes tor zaregistruješ i email schránku a nevyplníš pravdivé informace o svém jméně pak zřejmě nikdo nezjistí kdo email vlastně poslal a ani nenajdou počítač ze kterého byl odeslán podle IP. Něco mi ale říká, že tě snadno najdou podle dotazu který si právě zde položil a v podstatě ses tím dopředně udal 🙂

anonym

Edisone, ty hlubší hlubino … nefantazíruj tady … zřejmě jen neznáš význam slov dark net a deep net a mylně se domníváš, že deep net je hlouběji :)