Boy 13

Kdyz si zalozim ucet, jaky typ debetni karty dostanu?

Kdyz si pujdu zalozit treba bezny ucet k Csob, tak jaky typ karty mi vydaji? |Visa? MasterCard? a mohu si i zvolit, jaky typ chci?

Nejlepší odpověď
Edison

UTFG… Vše najdeš na jejich stránkách.

Další odpovědi
Arne1

Někde si můžeš zvolit (od Spořky mám tři typy – Visa, Mastercard a Maestro), některé banky podporují jen jediný typ. V informacích o účtu by ses to měl dozvědět předem.

autacek

Snad si přečtu, nebo zeptám na podmínky, podle toho jaký účet s dalšími službami si chci zřídit. Někde si lze vybrat, jinde je v ceně jen jedna varianta, atd. Níkdo nez ty sám to za tebe studovat nebude.

Dochy

Podívej se do podmínek konkrétní banky (třeba k běžnému účtu u ČSOB) tato informace zpravidla nebývá utajovaná…