dgfdgf

Když si za 500 chci objednávat předplatný, je v tom započítaný i poštovný, nebo se nedá odpovědět?

Jsem ve středu zaplatil složenku a první číslo mi pořád nepřišlo. Je možný, že by jim ještě nepřišly moje peníze?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Opět se nedá odpovědět, protože není známo co objednat.

Třeba denní tisk je doručován bez poštovného, některé časopisy rovněž. Jsou však některé tiskoviny za určitou cenu a k tomu poštovné.

Se složenkou, tedy poštovní poukázkou je to možné. Také jde o to jestli je céčková nebo áčková. A pak taky jestli ses vešel do termínu expedice.
Někde mají termíny a pokud přijde platba později, expeduje se v dalším termínu.

Další odpovědi
Dochy

Běžně si objednáváš časopis i s doručením. Ale obecně si to ohlídej.

ivzez

Podle toho, co si od koho objednáte.

aliendrone

Ještě jsem neslyšel o předplatném, které by v sobě nezahrnovalo doručení. Ale v naší havlo-prasokracii je možné úplně všechno, obrať se s otázkou na administraci tiskoviny.

To, že ti zatím nic nepřišlo je normální. Kdysi dávno jsem si také předplatil herní časák a NIKDY VÍCE!! Ve schránce se mi objevil i 3 týdny poté, co byl na stáncích, někdy vůbec ne (časák byl velký, bylo ho snadné ze schránky vytáhnout), popřípadě se a to pošta úplně vyflákla (a tvrdila, že doručila).

Předplatné je asi nejhorší volba při pořizování tiskoviny – tvoje prachy už mají jisté a podle toho s tebou jednají. Těch pár ušetřených kaček za to nestojí.

Pruzkumnik

Ti to někdo čmajzl ze schránky 😁