kurec

Když si vytvořím vlastní potisk trička podle trička které existuje je toto legální?

Myslím ty webové stránky na kterých si můžete dát na tričko co chcete. No avšak když si tam vytvořím tričko které je stejné jako jedno od velké firmy je toto legální? Protože je samozdřejmé že když si ho vytvořím já tak bude levnější a tím pádem té velké firmě to bude brát zisky z toho jejich trička

Odpovědi
Anikitos

Myslím, že pokud to nebude přímo logo té firmy (jako třeba nike nebo adidas atd), ale jen obrázek toho, co tam chces mít, tak by to vadit nemělo.

Fakt záleží na tom, co to bude za potisk, jestli je to něco, co vytváří jenom ta firma a nikde jinde to nevidíš (tak na to mají patent) a je to nelegální.