lukas.zmizik

kdyz si vezmu za zenu rusku, budu mit v obcance jeji jmeno v azbuce?

Nejlepší odpověď
anonym

V dnešních OP se uvádí pouze stav.
V českém prostředí se na úředních dokladech uvádí přepis v latince.

Další odpovědi
anonym

Lukasi , vzdyt jste pred tydnem hledal divku z autobusove zastavky !! ( nebo to je ona ) :-o
🙂 -iv-

led

Pokiaľ budete mať ruskú občanku (preukaz, aby nedošlo k omylu), všetko tam bude v azbuke.
V Europe je zvykom písať latinkou.