sesednizkola

Kdyz si vezmu loutnu do vězení, co se s ní stane?

Tak na cimre ji mit nemuzu, je tam nejaka mistnost s idealni vlhkosti, kam ji schovaji? Preci o tu loutnu neprijdu jen kvuli tomu, ze jdu do vezeni. Predpokadejme, ze ji nemam kam jinam dat, treba bezdomovec svoji kytaru taky nehodi do popelnice jenom kvuli tomu, ze si jde na zimu do chladku.

No tak to neni blbost a me to opravdu zajima.

Nejlepší odpověď
anonym

vzpomněl jsem si na dobu, kdy jsem byl na vojně. byl se mnou na cimře týpek, který byl před vojnou v kriminále a měl zvláštní vztah k hudebním nástrojům. nejdřív vzal mojí kytaru, rozmlátil jí o postel a pak mě chtěl vyhodit z okna. nebylo moc na výběr, takových tam bylo víc (novodobí pétépáci), já tam byl zřejmě omylem. počítal bych s něčím podobným, tak jí nech raději doma a určitě budeš mít šanci zahrát si tam na „dechový nástroj“

Další odpovědi
gecco

Bude taky v base…
😉

Klaproth

Do basy jedině basu. Nebo pikolu, tu můžeš uchovávat v tělních dutinách.

lexx

bachaři ji ukradnou nebo spoluvězni rozbijou jo leda založit hudební ansámbl, kytara, basa, loutna, harmonika…

ReHu

Ještě jsem neviděla bezdomovce s kytarou za x tisíc.
Prostě ji nekupuj nebo ji u někoho nech.
Řešíš blbosti.