jarin90

Když si v obchodě vybírám pro sebe parfém preferuji to co mi voní, ale voní to ve skutečnosti i ženám?

Odpovědi
Kelt

Když si dcera nebo manželka nastříká parfém, tak nadávám, co je to za smrad, protože to v bytě cítím snad hodinu. A když mne nějaká dealerka chce ohodnotit parfémy a ještě to na mne stříká, tak bych ji nejradši zabil.

DoTazatel

Nemusí. A taky záleží, kterým ženám. Každé se může líbit něco jiného.

Jako většinou se pozná jestli to spíš nesmrdí (jako, co smrdí a co voní), a taky jestli to člověk nepřehnal a nedal toho na sebe moc. Ale každá vůně se může každému líbit trochu jinak (některému víc, jinému míň).

Kepler

Zajímavé. Teta mi darovala parfém určený pro muže, který sama používá, Je dokonalý, velmi příjemný.

Arne1

Nejlepší je, vybírat s ženou. Ženy vůně vnímají odlišně.

Edison

Čich je obdobou chuti. Co voní jednomu nemusí vonět druhýmu.