bolak

Když si v e-mailový schránce v seznamu přidám něčí adresu do blokovaných, bude on o tom nějak informován?

Například když mi pošle email, tak že by mu to napsalo že zpráva nebyla doručena nebo tak něco?

Nejlepší odpověď
david22

nebude

Další odpovědi
arygnoc

nijako.
Len fakt neviem, čo sa správou stane.
Možno je rovno presunutá rovno do koša, kde je 30 dní dostupná, ale fakt neviem.

anonym

Je to možné v nastavení filtru v poště na serveru seznam. jděte do- Nastavení – Přesměrování a filtry – přidat nový filtr. Tam se už zorientujete.
Doplňuji:
pro David22 – je to možné, dnes to má každý portál nabízející mejly.