sputnikfastr

když si udělám v 17ti řidičák na traktor,je to nák omezené nebo mužu jezdit sčím koliv???? např:fastrak atd…

Odpovědi
mosoj

Až ho budeš dělat oni ti to řeknou v nejhorším počkáš do 18. Dřív to tak bylo.

honza19hk

Dříve to omezené nebylo,dneska si tím jistý nejsem ale asi taky ne ,jelikož mám papíry skoro na všechno,včetně traktoru a když třeba mě zastaví s Qudtrakem (viz odkaz ) tak poldové nic neříkají,nicméně s tím fastracem je sranda,už jen protože jezdí skoro 90km/h. Ale CASE quadtrac je lepší. se podívej na video zemědělské družstvo Roštěnice. To je stroj,jeden náhodou mám taky.
http://www.you­tube.com/watch?v=_QnQY­oJyLGE

Mc Merkurion

Traktory:
skupina T – Řidičské oprávnění skupiny T opravňuje k řízení traktoru a samojízdného pracovního stroje, k motorovému vozidlu smí být připojeno přípojné vozidlo
řídit můžeš od 17

lukas.zmizik

všechno, co má v technickém průkazu „traktor“ nebo „samojízdný pracovní stroj“ …fastrac to má též… i když modelů těch fastraců je mnoho

01Ricco

Na fastracka bývalo (cca 15 let zpátky) nutné céčko, ale možná je to teď jinak

sanskrybastr

Jojo, můžeš jezdit s čímkoliv, co má v techničáku uvedeno, že je traktor. Já si dělal řidičák na traktor ve škole a také jsem s ním mohl jezdit ještě dřív, než mi bylo 18. Teď už s traktorem tolik nejezdím, ale je pravda, že bych se mohl konečně pustit do opravy toho tátova a zkusit s ním po dlouhé době někam vyjet. Víceméně stačí jen objednat nějaké nové traktorové díly z https://dilyna­traktory.cz/ a bude jezdit jako nový. :)