homik

když si stahnu hru na android z internetu do počítače a chci si jí dat do mobilu tak aby fungovala jak na to?

zajíma mě kde ji mam uložit neo tak aby se mi ukazala mezi ostatníma hrama v telefonu mam HTC EVO 3D..

Odpovědi
Ann Akonda

zkus za tou hrou napsat format. jak máš třeba .jpg tak existuje i na hry :)

anonym

Musi mit koncovku APK… To je instalacni balicek pro android… Apk soubor v telefonu staci otevrit a tim hru nainstalujes. Pohodlnejsi zpusob je pouzit oficialni katalog vsech her a aplikaci ktery mas v telefonu pod nazvem Google Play. Z nej instlaujes daleko pohodlneji jednim klepnutim.
Doplňuji:
K tomu abys apk soubor mohl snadno dohledat a spustit potrebujes nejaky jednoduchy spravce souboru… Osobne bych doporucoval osvedceny Total Commander ktery najdes zdarma v Google Play katalogu