fandosaurus

Když si stáhnu android hru na mobil přizpůsobí se rozlišení tabletu ??

Ahoj budu si pořizovat tablet s androidem a trak se chci zeptat jestly když si stáhnu nějakou hru tak se přizpůsobí rozlzlišení tabletu nebo zůstane stejná děkuju :)
Doplňuji:
Android má operační systém Android 4.0 děkuji za odpověd :)

Odpovědi
Bedy

Jaký tablet přesně si budete kupovat? Ono spousta tabletů s Androidem jsou levné nekvalitní a ošizené tam kde to jde…ale čest výjímkám.
Když budete kupovat tablet s Androidem, tak koukejte na jeho verzi – starší jak 4.0 nekupujte.
Co vím, tak s těmi hrami by neměl být problém…