Kuchařosatan

Když si z obchodu, kde ještě není otevřeno, objednám zboží, doručí se mi zboží, nebo ne?

Nejlepší odpověď
Kelt

Pokud je to internetový obchod a objednáváte zboží v době, kdy je obchod zavřený, pak si té objednávky všimnou a zboží dodají. Stejně tak je to s písemnou objednávkou. Vy si přece můžete tu objednávku můžete napsat i v noci, pak objednáváte zboží v době, kdy obchod není otevřen, no a oni pak , až otevřou, začnou vyřizovat objednávku.

Další odpovědi
Dochy

eshopy běžně fungují nonstop. Však proto se tyto činnosti také svěřují technice – technika nespí, takže se vám může věnovat kdykoli bez toho aby to firmu stálo nějaké noční příplatky. Takže objednat kdykoli a firma ji pak fyzicky zpracuje v běžné provozní době. Jen úplnej trotl by nechal běžet objednávkový systém jen proto aby se pak na provedené objednávky mohl s úspěchem vy.. kašlat.

annas

Pokud máte na mysli interrnetové obchody, objednávka se v obchodě objeví hned po Vašem odeslání. To, že objednávku e-shop registroval, zjístíte, že vám zašlou její potvrzení.

Až je zásilka přirpavena k odeslání, zašlou Vám mail, nebo oznámení na mobil.

Pokud objednáte zboží např. ve čtvrtek večer, dostanete je až v pondělí, pokud nejde o velké seshopy, které rozvážejí zboží i v sobotu či neděli..

Je to u každého e-shopu jinak. Z jednoho „bylinkového“ obchodu dostanu zásilku hned další den. Jiné doručí do 3 dnů.

Je to individuální.

Edison

Zboží se samo nikdy nedoručí. Nejprve ho musí NĚKDO odeslat a pak NĚKDO doručit.