Když si ráno pustím rádio a slyším jakoukoliv i tu nejpitomější písničku, zakoduje se mi v hlavě,

Pak si ji drmolim třeba až do večera a nemůžu se toho zbavit, samotnou mě to čílí, máte to taky tak?

Nejlepší odpověď
tom004

To funguje naprosto dokonale. Kdysi to byla oblíbená „ššš-ššš.šššššš,šepotá“. A ježí se mi vlasy dodneška když ji zaslechnu. 🙂

Další odpovědi
hanny 2

Jasně,mám to taky tak.Kdysi jsem pracovala v jeslích jako „teta“ a s dětmi jsme zpívali samé ty dětské písničky,takže jsem si v duchu zpívala třeba „Káčátka se batolí“ málem do zblbnutí!

Funna

vhledem k tomu, že v hlavě potřebuju udržet dost podstatnější myšlenky…tak naštěstí neeee .-))