tonda6666

Když si oholím hlavu žiletkou, tak po asi po jednom dnu se mi na hlave udelaj takový strupy nevíte co s tím?

Nejlepší odpověď
cochee

Řekl bych – příště netlač tolik na pilu 🙂 a zkoušel jsi novou žiletku? Stará žiletka umí i na držce udělat pěknou polízanici.

Další odpovědi
odpomass

Zkus to jenom po směru růstu vlasů, s holítkama s velkými mezerami mezi žiletkami…

anonym

Ještě zkus gel nebo pěnu pro citlivou pokožku.

tonda6666

Požívám wilkinsony..a pokaždé když hlavu oholím tak vyhodim a vezmu novou..nebo měl by si nějaký typ na žiletku jakou kupovat?:)díky

cochee

Tak by to mělo být OK. Pak zkus nějaký balzám po holení na zklidnění pleti. Spíš ani ne vodu po holení, ta je většinou s lihem a mohla by podráždit ještě víc.

tonda6666

Dobře zkusim na to mín tlačit.Díky:)