_136

Když si objednám boty z Anglie za 170,00 €,kolik mě pak bude stát ještě celní poplatek a poštovné a balné?

Odpovědi
CTTON

Proč potřebuješ tak drahé boty? Nebylo by lepši investovat peníze jinak?
Napřiklad do vzdělání.
Pokud boty chceš jen kvůli kamarádům, uvědom si že oni se můžou teď smát, ale když peníze třeba investuješ a znásobíš můžeš se ty za 10 let smát jim, a oni nebudou mit ani na chleba.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.