Kerynka

Když si oba partneři dají pauzu po půl roce znamená to že jsou svobodní takže mají právo na nevěru??

Nejlepší odpověď
anonym

K čemu potřebují pauzu? Neumějí si říct na rovinu z ohledu nebo z lítosti k tomu druhému,že je konec a tím si pro sebe nechávají otevřená zadní vrátka a toho druhého udržují v naději.Jí bych brala pauzu jako konec vztahu a tím pádem bych se nějak neomezovala pokud bych potkala někoho jiného.To tomu novému objevu máš říct promiň,ale já jsem teď odložená , pauzírujem a čekám ,jak si to ten předešlý partner rozmyslí a jestli nenajde někoho místo mne?

Další odpovědi
david22

nemají
Doplňuji:
Pauza ve vztahu a konec vztahu jsou dva naprosto odlišné stavy. Přestávka ve vztahu připouští, že se ti dva k sobě vrátí. Čili mají si být věrní i teď.

hanulka11

pauza ve vztahu…to neuznávám to stejně nedělá dobrotu – pak většinou vyčítají co kdo v pauze dělal nebo nedělal …
takže neodpovím co si mohou dovolit – mohou si dovolit cokoliv -stejně ten vztah je k ničemu -lepší je se rozejít když to neklape .....

anonym

zalezi jak se to tomu cloveku poda… ja osobne bych to bral jako nadech pred koncem. tudiz kdyby za mnou prisla holka, ze si chce dat pauzu, tak bych to bral tak, ze to uz nema smysl… v budoucnu kdyz mate deti si preci nemuzete dat pauzu, protoze dite je celozivotni bremeno na ktere je lepsi aby byli dva a ne jeden…