Gami.Pet

Když si něco objednáte za jak dlouho to dojde ?

Nejlepší odpověď
anonym

Záleží co? Pokud je to zboží tak to mají napsáno na webu a pokud je to jídlo tak se snaží co nejdříve.

Další odpovědi
honza19hk

jestli myslíš poštou,tak podle vzdálenosti mezi odesílatelem a adresátem a hlavně jak to pošleš. Zásilky se liší rychlostí dodání ale také cenou.
A také jestli to pošleš v pátek tak to příjde min v pondělí.

bolak

Záleží na tom co, záleží na tom odkud, záleží na tom kterou přepravní službu si tam naklikáš, jakým způsobem zaplatíš a hlavně záleží na tom, jestli maj ten produkt vůbec na skladě.

Z ČR obvykle 3–7 dnů.

Drap

V případě že si objednáš Mercedes na zakázku tak čekáš 3 – 6 měsíců.