Danecek120

Když si něco objednáte z Wishe a v době doručení nejste doma, kde zásilka pak je?

Zdravím lidi. Když si něco objednám z Wishe, kde zásilky chodí přímo na adresu a já v době kdy mi to budou doručovat česká pošta nebudu doma, tak kam to pak dávají? Na poštu nebo mají nějaký svůj výdejní bod. Díky moc

Odpovědi
mosoj

Do schránky a pokud to tam nevleze, najdeš to na místní poště.
Už ti něco od Wishe přišlo? Já to zkouším a zatím dlouho nic. Bangood i Aliexpress v pohodě.

Smack

Pošta.

nyjono

Z Wish vždycky do schránky. Jednou to přišlo do Zásilkovny – upozornění přišlo.¨
Takže za mně v pohodě.

Dochy

Obvykle to narvou do schránky. Pokud se jim to nepodaří, tak pošta.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.