Terez1443

Když si nechám dobrovolně udělat testy na hiv neanonymně, budu to někde v papírech, že jsem byla v minulosti testována?

Nejlepší odpověď
Drap

Zřejmě budou uloženy tam, kde si necháš testy udělat, jako zdravotní dokumentace. Tyto informace však podléhají lékařskému tajemství.

Další odpovědi
www

Pokud se nemýlím, tak ano a sice v dokumentaci lékaře, či organizace, provádějící testy.

panxnotdead

Neanonymně? Tak to bude normálně pod vaším jménem. Nevím to jistě, ale myslím si, že ano.

anonym

Toulavé kočky hárají neanonymně pod okny paneláků, když lidé spí.