Vanda6

Když si koupím nový počítač,jak udělat aby se mi ty fotky atd.co jsem měla v tom starém,daly do toho nového?

Nejlepší odpověď
baghira

Na původním počítači požadované soubory a složky zkopírovat na přenosné médium (fleška, externí disk) nebo na internetové úložiště (dropbox, 4share…) a na novém to z tohoto média nebo úložiště zase nahrát na odpovídající místo. Podle potřeby opakovaně, dokud to nebude všechno.

Elegantnější by bylo propojit počítače přímo, třeba sítí, ale to už není tak triviální.