FlAsh_7

Když si Joakim Broden mlátí do kolena, může z toho mít v budoucnu zdravotní potíže?

Nejlepší odpověď
annas

Opět z pohledu celostní medilcíny – koleno je spojené s ledvinami. Takže pokud by cítil bolest v koleni či kolenou, může to souviset s oslabenýimi ledvinami, nikoliv s mlácením do nich.

Podívejte se do odkazu

https://www.or­ling.cz/cs/clan­ky/o-artroze-a-lidech/artroza/bo­lesti-kolenou-gonartroza.html?pa­ge=2

Další odpovědi
led

Záleží od použitej sily, hustote nárazov a odolnosti jeho kolena.

iceT

Myslím si, že silně se do kolena mlátit nebude, že je to jen na efekt do rytmu.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.