rrihamirek1

kdyz si dam pastu na kartacek tak mam v puse tolik peny ze to je jako divny. co delam spatne?

ted jsem si doccistil zuby ze pudu spat ale plival sem asi 15 krat protoze ta pasta byla asi jako zkazena nebo nevim cim to je ze tolik peny z pasty bylo

Nejlepší odpověď
Mravenec

Míň pasty, míň pěny. Pasta se má dávkovat zhruba jako kulička hrášku, takže né celý kartáček, to způsobí plivání.

A jestli byla jako zkažená, to si musíš ověřit doopravdy. 😉

Raději jdi na kutě! 🙂

Další odpovědi
Agneta

Na to jsme tady my moc chytrý, ale počkej na tetu ReHu, ta bude vědět, ta je na všechno odborník…fakt, na řádky na brambory na ráfky…na všechno:DDD

briketka10

Vyřiď rodičům ať koupí pastu novou.
Už aby ty prázdniny skončily.

JájsemRaibek

Nedávej si tolik zubní pasty na kartáček. Dokonce bych řekl, abys nedával žádnou. Jde o to, že zubní pasta je jen na „chuť“, ale zuby čistí právě ten kartáček.
Takže méně pasty a pak bych doporučil na prevenci výzkum japonských vědců:
Japonští vědci provedli rozsáhlý průzkum v oblasti stomatologie a došli k závěru, že pravidelné pití kvalitního zeleného čaje chrání zuby před kazy. Rozhodující je přitom obsah tříslovin v něm obsažených

Zdroj: http://www.da­ma.cz/zdravi/kdyz-zuby-a-dasne-boli-jak-si-pomuzu-sama-21279

ReHu

Zkažená zubní pasta?
To slyším poprvé.
Možností máš několik.
Méně pasty, jinou pastu (některé skoro nemění) nebo pastu vynechat úplně.