FlAsh_7

Když si dám na web odkaz na svoje fotky na fotobance, bude se to brát jako podnikání?

Odpovědi
Edison

Pokud chceš podnikat, měl by sis taky konečně něco nastudovat. To zájemci o obor dělají. A mnohdy je to NUTNOST!!! Tak se přestaň ptát na věci vytržené z kontextu. Odpovědi na tvé otázky budou bez souvislostí zavádějící!!! Každá odpověď na tvou stupidní otázku nutně musí vyvolat nepřeberně dalších a dalších otázek!

Tak začni konečně studovat, jak jsi sám sliboval!!!

Mc Merkurion

… spíš bych to viděl na reklamu … přemelšlet … co je to podnikání a co to je reklama ???

Bobek 2

Neměli jsme to tady zrovna nedávno, že prodávání vlastních autorských děl není podnikáním ve smyslu živnostenského zákona?

Edison

Bobku, měli… Ale tenhle člověk zásadně nic nestuduje. Ani nemá smysl mu odpovídat, protože nečte ani odpovědi na vlastní otázky, dokonce ani vlastní odpovědi.