Když si dám hodně barevné pozadí na plochu zpomalí mi to pc?

Doplňuji:
mám nové pc,a příjde mi že ze začátku šlo rychleji,před vánoci jsem si dala motiv který je hodně barevné a od té doby je pomalejší,snažím se zjistit čím to může být

Nejlepší odpověď
rynek878

Pokud nemáte PC z roku razdva,tak byste to neměla ani zpozorovat

Další odpovědi
led

To spomalenie je aj kvôli tomu, že každá práca sa ukladá aj do registrov.
Doporučujem, aspoň raz mesačne urrobiť si malú údržbu pomocou čistiacich programov. napríklad Ccleaner s nastavením úplné čistenie a zálohovať registre. Pozor, pri čistení nesmiete mať zapnutý ani internetový prehliadač – nevyčistilo by ho. Majte radšej vypnuté všetky uživateľské programy, nechajte si len obslužné a systémové.
Okrem toho pomôže aj defragmentovanie, pokiaľ nepoužívate SSD disky (tým to škodí)

Zdroj: http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/systemove_nas­troje/optimali­zace_systemu/ccle­aner/