Kdyz si dam do googlu nemecke slovicko : tilt , nakloni se mi ta stranka. Mate to take tak. ? 🙂

P.S. Vcera jsem mela vanocni vecirek, tak nevim , jestli je to jen u me. 🙂 -iv-
Doplňuji:
Hanny , zkuste to jeste jednou … 🙂. Vazne se naklani. Vycetla jsem to dnes na nemeckych strankach .. , zkusila.. a opravdu to funguje.
🙂
Bolakovo take perfektni. 🙂

Nejlepší odpověď
iceT

Taky se mi nakloní,ale večírek jsme neměli…:-

Další odpovědi
bolak

Dobrý :) ..sem neznal

mě kdysi zase došlo od kamaráda toto > http://mrdoob­.com/projects/chro­meexperiments/go­ogle_gravity/

pac nám spadla…

annas

Mně se nakloní jen hlava, když koukám, zda se stránka naklonila.

rynek878

jenom upřesním,že to funguje pouze v Mozille Firefox
Doplňuji:
jo jo máte pravdu,sorry

WeeBear

Nebo jděte na http://mapy.cz , napište do lišty idkfa, zobrazí se Vám ‚terč‘ a pak iddqd a zobrazí se letadlo, šipkama ho ovládáte a ‚cestujete‘, ještě se pak čímsi daly házet bomby, ale to si už nepamatuju. :-/

rynek878: mně to funguje i na Google Chrome. A na IE 8 mi to také fungovalo. 🙂

arygnoc

tak to je bomba.

fcoop

Je to tak.

hanny 2

Asi to bude tím,že to česky znamená „náklon“.Mě se ale nic nenaklání!

  • iv- – to je zase jeden z Tvých vtípků,že?!!

Doplňuji:
Tak jo -iv-,fakt to tak je,já jsem to původně dala do translate.google!
A -iv-,nevykej mě,prosííím!

Tíšek99

Jo,to je hustý :o)

Ella

heej, tak to je krutý :D
Doplňuji:
rynek878: ne, mě to funguje i v Google Chrome

VampGirl

Jé, to jsem netušila, že na netu existují takovéhle „legrácky“. :) Ale na mapy.cz mi to letadélko nějak nefunguje, pořád jsem jenom u terčíku… :(

Kuře

Taky tam šlo, že když jste napsali " Silvestr " a klikli někam jinam, tak se spustil ohňostroj. Teď už mi to ale nejde.

anonym

Hanny , ja se omlouvam. Uz jsem to tu casto psala. Ja tykat neumim. I v realu mam problem. Cloveka musim znat delsi dobu … nikdy si nepotykam hned v prvni okamzik…
Ja jsem rada , kdyz me tu vsichni tykate , s tim nemam problem. Problem je ve me … , ze to neumim.
Udelte mi prosim tu vyjimku zde … vim i to, ze se na int. tyka. Ale je to urcita moje fobie. ☹

  • iv-

Andělé

  • iv-,jsem na tom úplně stejně,jaky Vy…:-)

anonym

Ja vim Andele, uz jsme si o tom jednou psaly. To jsem dobra , ze si to pamatuji … heeec ! :-p

Andělé

🙂

hanny 2

  • iv-to máš jedno,já si taky s každým hned netykám,dokonce po jisté zkušenosti před mnoha lety tykání ani nenabízím,zvlášť ne chlapům!Ale sympatickým lidem navrhnu tykání moc ráda!Hlavně jestli to nevadí Tobě,že já Ti tykám!

anonym

Hanny , ja zustanu pri vykani , protoze ja bych si to stejne se svoji inteligenci nezapamatovala a zitra uz bych zase vykala. 🙂
Pro me je tykani ok a jsem za nej i radeji.

  • iv-