loosi

Když si chci vložit peníze na účet do 10 000,– tak musím předkládat OP? Myslel jsem že je to anonymní.

Nejlepší odpověď
terry

Když vkládáš na svůj účet, ukazuješ OP, aby se potvrdilo, že účet je tvůj a je to bez poplatku.
Pokud vkládáš na cizí účet, je to s poplatkem a OP asi ukazovat nemusíš.
Aspoň u ČSOB.

Další odpovědi
fablen

GE Money: OP se předkládá až při vkladu Kč 100.000,– a více, při nižších částkách ne

kablik

to je nesmysl, ukláda si můžeš kolik chceš , je to anonymní, saozřejmě naopak už se musíš prokazovat…