Weroniq

když si běžný lékař neví rady, tak kam má pak člověk jít?

když už člověk projde vyšetřeními u spousty lékařů a výsledky nebo léčba naslepo nikam nevede, tak jaké jsou ještě další možnosti? jakým způsobem pracují třeba homeopati nebo lékaři celostní medicíny? máte zkušenost jestli to k něčemu je?

Nejlepší odpověď
RyuzakiKate

V naší rodině jsme zvyklí chodit k léčiteli, protože pro naše tělo není přirozené, abychom do sebe furt soukali nějaké tablety, které problém nevyřeší. Zkus si zjistit, jestli je nějaký léčitel v tvém městě, ale pozor na podvodníky, jsou i tací, kteří neumí nic a akorát tahají z lidí peníze.

Další odpovědi
www

Tělo není polámaný natahovací budík, kde se cosi vymění a on šlape. To je zaprvé. Tím pádem se může kdeco nepodařit.
A zadruhé lze v případě nedůvěry lékaře změnit, případně zajít na vyšetření odborné-pokud tě tam lékař neposlal.

venkovan

Krematorium?
Leckdy všechna ta vyšetření vedou k tomu, že se nic nenajde a nemoc může být psychického původu.
Je otázkou co je to za nemoc či jaké má příznaky apod.
Řadě lidí se příznaky ztratily když přistoupili k jiným stravovacím zvykům a přitom nenápadně se jim zklidnila psychika.
Ber to s úsměvem – to je kolikrát lepší než lahev borovičky.

Dan4815

Víceméně v tomto státě Tě doktoři povětšinou pošlou za někým jiným s domněním, že třeba ten lékař na něco přijde. Zažil jsem to, celé dva roky jsem takhle běhal mezi doktory, od alergologie, až po endokrinologii, genetiku a další šílenosti, které k mému problému byly velice vzdálené. S homeopatií moc zkušeností nemám, takže nemohu soudit.