zjentek

Když se zbavíme autorit a policie, uvidíme život takový, jaký ho chtěl Bůch?

Odpovědi
led

Aký svet chcel Boh, vie len Boh.
Už pri stvorení Človeka bol svet plný anjelských autorit a anjelskej polície. Len s spomeňte, za aký priestupok zasiahla anjelská donucovacia moc. Dovolil si prekročiť Boží zákaz použiť vlastné vedomie a poznal, že aj keď obklopený krásou a radosťou nepozná pravdu, že život je plný boja o prekonanie prekážok. Spoznal, že je nahý. Za toto spoznanie Pravdy bol odsúdený a zbavený práv na ľahký bezstarostný život neškodných, nemysliacich, bytostí. Pod hrozbou ohnivého meča SBS Archanjela Božej milosti, Adam s Evou museli urýchlene emigrovať z pohostinného RAJa do nepohodlného sveta Zeme krutého boja o prežitie. Prečo? Pretože to tak Boh chcel. Takže dodnes človek žije život taký, aký Boh vo svojom spravodlivom hneve chcel. Svet plný boja o život.

led

zjentek, odkedy je Boh premenovaný? Bůh – Bůch 😜👀👀

elkon

…a že mne ty tvé bláboly už ani nepřekvapí.

zjentek

Elkon, má to hloubku, že? Mně se otázka jeví taky tak, díky.