Kolik času navíc to může dát, když se na poušti vypije jako zoufalé řešení dehydratace vlastní moč vymočená do flašky?

Když se vypije vlastní moč vymočením do flašky na poušti jako zoufalé řešení u dehydratace.Kolik času navíc to může dát?

Nejlepší odpověď
Drap

Otázku nelze zodpovědět. Záleží na stupni dehydratace , na tělesné hmotnosti, na teplotě a dalších faktorech.

Další odpovědi
gecco

To nelze stanovit…
Jednak se liší kvalita moči (koncentrace), liší se i ztráta vody (pocení), nedefinuješ ani množství moči a ani chování daného člověka…
😉
Takže počítej několik hodin, možná desítek hodin.

HonzikPernik

Spíše bys tu moč ani nepožil, neboť bys zvracel při její snaze o požití.

anonym

Jsou lidi, kteří pijí vlastní moč dobrovolně.Moči se říká urina.
Zde je odkaz http://www.ty­den.cz/rubriky/zdra­vi/nejlepsi-lek-vlastni-moc-tvrdi-zastanci-urinoterapie_242969­.html#.VcZysPmGO­UU