Michal Kole

Když se Vám pejsek „vyvenčí“ v bytě, jak to uklízíte a čistíte ? Vím, že s ním chodíte ven, ale ono se občas stane

Nejlepší odpověď
iceT

Jak asi-seberu,utřu,vyt­řu,vyhodím.Ale vychovaný pejsek potřebu doma neudělá,on totiž vydrží dost dlouho,když musí a zodpovědný pánešek s pejskem chodí pravidelně.

Další odpovědi
JájsemRaibek

Tím pejskem to utřu, on si příště dá pozor :D

zjentek

vyvenčit je něco jiného,..pejsek se ti v bytě tak maximálně „vybytuje“, pokud se přímo neposere. A to pak třa do toho jít holýma rukama .)
Doplňuji:
a vybytuje se denně, pokud jej denně nevyvenčíš .)

hanny 2

Mému pejskovi se to stalo za 12 let asi 3×.....ale – necháváme pootevřené dveře do koupelny – ne kvůli tomu,ale odjakživa – a když jsou otevřené málo,tak on si je packou otevře víc a udělá „to“ v koupelně na kachličky – takže úklid jednoduchý!

Dudu855456

No,hele lidi,podle toho jestli máš štěně nebo starého.Štěňátko se to odnaučí když mu to párkrát připomenete.No,a u starého pejska nějakou psí toaletu!Ale jinak vezmu kýbl,hadr natočím do kýble vodu naleji tam savo normální nebo voňavé a vytírám.Jinak vemu toaletní papír seberu to hodím do záchoda a spláchnu!ALE POZOR!VŽDY UMÝT DŮKLADNĚ RUCE!I KDYŽ MÁTE RUKAVICE!PROTOŽE NIKDY NEVÍTE!