Michal Kole

Když se v horku a suchu zakazuje nařízením nebo vyhláškou zalévat, napouštět bazén, zakazuje se i koupat a sprchovat ?

Odpovědi
marci1

Tak to rozhodně ne, ale vodou šetřit.

anonym

Někteří si to tak vysvětlují.Proto ten nepříjemný odér,kvůli kterému mi dělá problém kolem některých jen projít.

opportunity

Budete se možná divit, ale byly i doporučení nenapouštět si vanu, ale jenom se rychle sprchovat. Já to teda znám z nejsuššího města republiky Žatce.

Andre5000

No jistě. Vy se snad při nedostatku vody koupete nebo dokonce sprchujete?